Kontejner pro Zambii: čas dobrovolníků je tady!

Třídíme, třídíme, třídíme...

Olomouc - Sudoměřičtí farníci ve spolupráci s Arcidiecézní charitou Olomouc vyhlásili materiální sbírku Kontejner pro Zambii, která 15. 7. 2018 končí. Mohlo by se zdát, že máme největší kus práce za sebou, ale opak je pravdou. Čeká nás třídění, označování pytlů a krabic, čištění darovaných věcí, evidence sesbíraného materiálu a překlad. Proto hledáme vás, dobrovolníky...

 

Hledáte smysluplnou náplň svého volného času? Přijďte mezi nás. Vždy s vámi bude někdo z nás z Arcidiecézní charity Olomouc, vše potřebné vám vysvětlíme. Neobávejte se, že byste v tom byli sami.

Vezměte své známé, kamarády či rodinné příslušníky, všichni jsou vítáni. Není čeho se obávat, přijďte okusit dobrý pocit z času věnovaného pro dobrou věc.

Kdy vás potřebujeme? Vaše pracovité ruce se budou hodit od 23. 7. 2018 do 31. 8. 2018. Nemusíte s námi strávit celé tyto dny, pomůže i pár vašich darovaných hodin. Do konce srpna musíme mít vše připravené na tzv. „paletování“.

Kde vás potřebujeme? Oblečení se bude tradičně třídit v sídle ACHO na ulici Křížkovského 6 v Olomouci. Ostatní věci na vás čekají ve skladu Charity.

Možná vás už v tuto chvíli napadá mnoho otázek. Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme.

Krásné léto všem a dobrovolníkům zdar!

Kontakt: Anna Borková, 739 526 244, anna.borkova@acho.charita.cz

Tříkrálová sbírka 2019
Pomáhejte s námi na Haiti a na Ukrajině

Tříkrálová sbírka 2019

Náš výtěžek
29 828 910 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

 

Chci se stát dobrovolníkem

 
 

Konsorcium nevládních organizací

VÝSLEDKY 

 

 

EVROPSKÉ PROJEKTY

 
 

Charity v arcidiecézi

Bystřice p.Hostýnem  Holešov  Hranice  Kojetín  Konice  Kroměříž  Kyjov  Luhačovice  Moravská Třebová  Nový Hrozenkov  Olomouc  Otrokovice  Prostějov  Přerov  Slavičín  Strážnice  Svitavy  Šternberk  Šumperk  Uherské Hradiště  Uherský Brod  Valašské Klobouky  Valašské Meziříčí 
Veselí nad Moravou  Vsetín
Vyškov  Zábřeh  Zlín
Hospic na Svatém Kopečku