Postní almužna 2019

Kdo se postí, ať je milosrdný...

Milí dobrovolníci, přijďte mezi nás a „vydejme se“ do Zambie

Kontejner pro Zambii. Pomozte nám pomáhat

Olomouc - V parných letních dnech zaměstnanci Arcidiecézní charity Olomouc sváží z dalekých koutů České republiky sesbíraný materiál do sbírky Kontejner pro Zambii. Charitní sklad v Olomouci se pomalu, ale jistě plní.  V tuto chvíli již není na co čekat… Do konce srpna musíme vše roztřídit, zabalit a připravit na dalekou cestu do jihoafrické Zambie. Sami to však bohužel nezvládneme, a proto se obracíme na vás, dobrovolníky.

 

Co je třeba? Roztřídit a vyčistit sesbíraný materiál. Pomáhat a přitom se pobavit je možné ve dnech 23. 7. - 31. 8. 2018 ve skladech Arcidiecézní charity Olomouc. Pomůže nám i vašich několik málo volných chvil, které se rozhodnete věnovat pro dobrou věc.

Pokud Vás cokoli zajímá, kontaktujte nás, jsme tu pro vás. Anna Borková, 739 526 244, anna.borkova@acho.charita.cz

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou nám pomoci.

P.S. Občerstvení zajištěno ;-)

Kontejner pro Zambii obsahuje školní nábytek a další školní materiál, sportovní potřeby pro děti, zdravotnické pomůcky - například berle, oblečení a obuv, vybavení šicí dílny, zemědělské a zahradní nářadí, ruční valchy, rýžáky… To vše brzy pomůže obyvatelům zambijské vesnice  Chiparamba. Více se dozvíte na charitaprozambii.cz.

Tříkrálová sbírka 2019
Pomáhejte s námi na Haiti a na Ukrajině

Tříkrálová sbírka 2019

Náš výtěžek
29 828 910 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

 

Chci se stát dobrovolníkem

 
 

Konsorcium nevládních organizací

VÝSLEDKY 

 

 

EVROPSKÉ PROJEKTY

 
 

Charity v arcidiecézi

Bystřice p.Hostýnem  Holešov  Hranice  Kojetín  Konice  Kroměříž  Kyjov  Luhačovice  Moravská Třebová  Nový Hrozenkov  Olomouc  Otrokovice  Prostějov  Přerov  Slavičín  Strážnice  Svitavy  Šternberk  Šumperk  Uherské Hradiště  Uherský Brod  Valašské Klobouky  Valašské Meziříčí 
Veselí nad Moravou  Vsetín
Vyškov  Zábřeh  Zlín
Hospic na Svatém Kopečku